Hakkımızda

Pera Yapı Onarım ; "HAKKIMIZDA"

Bütün dünyada yaşanan gelişmeler sonucu kültürel mirasın korunması yaşatılması hem ülkelerin gelişmişlik seviyesinde bir gösterge olup hemde bütün insanlığın geçmişten gelen mirasına sahip çıkma arzusunun güçlendirmektedir öyleki restorasyon dünya ülkeleri arasında bir prestik mesleği haline gelmiştir.

Bu özveri ve bilinçle birlikte Pera Yapı ilk olarak 1992 yılında istanbulda kurulmuştur.

İstanbulun her ilçesi ve yakın illerde faaliyet göstermekte oan firmamız bu geçtiğimiz 20 yıllık yaşamı boyunca birçok profesyonel işe imza atmıştır. 

Taksimdeki 2 katlı ofisimizde siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Her türlü boyacı , alçıpancı , çatı ustası , dekorasyon , restorasyon ihtiyaclarınızı karşılıyor ve natamam daire / bina / center lerinizi tamam hale getiriyoruz.

Eviniz çatı katı ve çatısımı akıyor ? çatı ustası ekiplerimiz hemen müdahele etsin ve akan çatınız artık akmaz olsun.

Evinizin duvarları çok kirlendi badana yapacak zamanınızmı yok ? boyacı ekiplerimiz hemen müdahele etsin, siz hiç yorulmayın, kirli duvarlarınızdan kurtulun.

Ofisinize veya evinize alçıpancı tutup yeniden düzenlemelermi yapacaksınız ? alçıpancı ekiplerimiz müdahele etsin, siz keyfinize bakın :)

İşyerinizin dekorasyonunumu değiştireceksiniz ? dekorasyon ekibimiz istediğiniz dekoru verecektir.

Tarihi eser mekanınız var ve restorasyon ihtiyacınızmı var? restorasyon ekibimiz siz değerli tarihi bekçilik yapan müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyar.

Her tür boyacı , alçıpancı , çatı ustası , dekorasyon , restorasyon işleriniz için sizleri ofisimize bekliyoruz, 20 yıllık referanslarımıza göz atar kahvenizi/çatınızı içerken bizde sizlere en uygun fiyatlandırmaları çıkartalım.

Siz hayal edin biz yerine getirelim :)

 

boyacı , alçıpancı , çatı ustası , dekorasyon , restorasyon

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret51401
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68495.7077
Euro6.28036.3054
Hava Durumu
Anlık
Yarın
30° 32° 23°
Saat